Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Битола


Алекс БНИ


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Алфа маркет


 • Адреса: Гоце Делчев б.б., с.Кравари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7913 км

Дејности:

минимаркети

Ангромаркет


 • Адреса: Филип II Македонски 100
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

супермаркети

Ангромаркет


 • Адреса: Филип Втори Македонски 54 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:30 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Андреа


 • Адреса: Питу Гули 20-в
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Андреа пром


 • Адреса: Димче Лахчански 74
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Андреа 2


 • Адреса: Солунска 95
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

Андреа 4


 • Адреса: Бонде Скерлевски 11
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

Андреа 5


 • Адреса: Кланица 10 лок.8
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

Андреа 6


 • Адреса: Младински Бригади 5/3
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

Анџела


 • Адреса: Методија Андонов Ченто 19 (Социјалистичка револуција)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7905 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Аполо


 • Адреса: Анести Пановски 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

Дејности:

минимаркети

Арди Исљам


 • Адреса: Видан Јанакиевски 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Астрамаркет


 • Адреса: Нико Фундали б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

Базика


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Бајс маркет


 • Адреса: с.Могила б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00

Пауза Пон-Пет 12.30-16.30ч

Дејности:

минимаркети

Балкан


 • Адреса: Широк Сокак 94 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

Беком


 • Адреса: Македонска Фаланга 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

Би Ма комерц


 • Адреса: Младински Бригади 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Бламеја


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски 128 (Жикица Јовановиќ-Шпанац)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи