Maraton

Transport publikWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Dame Gruev, QT Paloma Bjanka 16, kati 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Faksi: 02 3290393
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2fcb20a6c05a03941c6ff9305364d43e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MARATON është agjenci për reklamim, e cila prej vitit 2005 organizon reklamim të autobusëve në Shkup. Punojmë në bazë të koncesionit nga NQP SHKUP për marrje me qira të hapësirës reklamuese në autobusë. Klientëve u mundësojmë shërbim të plotë për reklamim në autobusë, zgjedhje të linjave, përgatitje e zgjidhjeve ideale, printim, informim të vazhdueshëm për autobusët e brenduar…deri në kthimin e autobusëve në gjendjen e mëparshme.

Reklamat e autobusëve që të duken ditën e fundit të kampanjës njësoj si ditën e parë, për to çdo ditë kujdeset ekipi ynë i monitorimit, dhe që të kemi një mbështetje 24 orësh për printim dhe për një print tërësisht cilësor, kujdeset shtypshkronja jonë HD PRINT, të cilën e hapëm rreth gjashtë vjet më parë.

Gjatë viteve krijuam një ekip cilësor, me të cilët ne përmbushim misionin tonë -nga një firmë e vogël në fillim , vetëm me tre të punësuar, të rritemi me angazhim të qartë- gjithmonë të ruajmë dhe zhvillojmë cilësinë e shërbimeve tona dhe përparësinë për ndërtimin e besimit dhe lojalitetit kundrejt klientëve tanë.

Me zgjerimin tonë, rritet dhe numri i klientëve tanë dhe numri iautobusëve të brenduar, prandaj tani me kënaqësi mund të krenohemi me bashkëpunim me një numër të madhe agjencisë marketing dhe klientë dhe një numër të madh autobusësh të brenduar. Por, vazhdojmë…..

Ju mirëpresim të jenë pjesë e historisë tonë!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bus Advertising


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj