Маратон

Јавен превозWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Даме Груев, ТЦ Палома Бјанка 16, кат 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Факс: 02 3290393
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516087336_23.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МАРАТОН е агенција за огласување која од 2005 година го организира рекламирањето на автобуси во Скопје. Работиме врз основа на концесија од ЈСП СКОПЈЕ за закуп на рекламниот простор на автобусите. На клиентите им обезбедуваме целосна услуга за рекламирање на автобуси: од закуп, избор на релации, подготовка на идејно решение, печатење, континуирано информирање за брендираните автобуси..., до враќање на автобусите во првовитна состојба.

Рекламата на автобусите за да изгледа последниот ден од кампањата како и првиот, секојдневно се грижи нашиот мониторинг тим, а пак за да имаме целосна 24 часовна поддршка за печатење и исклучителено квалитетен принт се грижи нашата печатница ХД ПРИНТ, која ја формиравме пред повеќе од шест години.

Низ годините создадовме квалитетен тим со кој ја остваруваме нашата мисија - од мала фирма на почетокот со само тројца вработени, да растеме по број и со јасна определба - секогаш да го задржиме и унапредуваме квалитетот на нашите услуги и приоритетот за градење доверба и лојалност кон нашите клиенти.
Со нашиот раст, растеше и бројот на наши клиенти и бројот на брендирани автобуси, па сега со задоволство може да се пофалиме со соработка со голем број маркетинг агенции и клиенти и голем број брендирани автобуси. Но, продолжуваме...

Повелете да бидете дел од нашата приказна!
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи