Мараи

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 52-а лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

МАРАИ ДООЕЛ е успешна компанија која има 7 години работно искуство на градежниот пазар.

Препознатливи сме по нашите елитни деловни објекти во централното подрачје на Скопје, како и по станбените објекти кои се наоѓаат на грижливо избрани локации, кои го исполнуваат критериумот за максимална функционалност и задоволување на секојдневните потреби на станарите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи