Мар & Ева & Мар


  • Адреса: с.Таринци б.б., Карбинци
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км
  • Локација: инд.зона

  • Факс: 032 223540
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 111 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи