Мапет


  • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 44
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈9522 км
  • Локација: стара чаршија

  • Телефон 2: 075 471326
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

И приватните компании имаат обврска да бидат општествено одговорни, посебно енергетските, зашто приходите и профитите ги прават тука, во Северна Македонија, од ...
сите 423 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи