Макпетрол-8-ми Километар


  • Адреса: Делница Штип-Лакавица 8-ми км
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Локација: пат Штип-Струмица

  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 21 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 144 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи