Макохемик


  • Адреса: Иван Козаров 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Кисела Вода, близу рампа

  • Телефон 2: 02 2728789
  • Факс: 02 3213314
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711013136_13.png?t=true&w=300&h=300


Макохемик е компанија основана во 1991 година, Макохемик почнува со малопродажба на бои и лакови, што со текот на годините прераснува во увозник и извозник на бои, лакови и градежни материјали.

Макохемик е една од првите компании кои започнале со компјутерско нијансирање, не само во Македонија туку и на балканот.

Денеска Макохемик функционира како компанија која се занимава со компјутерско нијансирање, фасадни системи, декоративен програм на внатрешни и надворешни ѕидови, лакови за паркет, емајл лакови, спрееви, пурпени, силикони, лепила, хидроизолација, алати и други производи за внатрешно и надворешно уредување.

Услуги:
- Квалитетно и евтино компјутерско нијансирање
- Најквалитетни фигурни маси
- Сите врсти на квалитетни алати
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи