Макохем гланц

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Јабланица 4-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7858 км
  • Локација: Пинтија

  • Телефон 2: 02 6141776
  • Факс: 02 2720409
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Макохем Гланц дооел Скопје е оформена во 2015та година.

Како фамилијарен бизнис веке во 2ра генерација.

Нудиме комплетна услуга во хигиената на домаќинствата, односно нудиме производи специјализирани за чистење кои му се потребни на секое домаќинство.

Нашите производи ги користат специјализирани трговци кои нивна задача е производите да пристигнат до вашиот дом.

Макохем Гланц е симбол за извонредни иновации.

Еден од нашите приоритети е внимателно да ги слушаме сугестиите и барањата на нашите купувачи, кои не инспирираат да ја преработиме палетата на нашите производи и да постигнеме совршенство.

Висок стандарт и континуиран развој е нашата главна цел.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи