Македонско-Бугарска стопанска комора


  • Адреса: Димо Хаџи Димов 38
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

На средбата иницирана од Социјал Демократскиот Сојуз на Македонија во процес на изработка на предизборната економска програма, Сојузот на стопански комори на ...
сите 23 | | | веќе видена

Нови правила за одземање на концесиите на рудниците. Од асоцијацијата на рудари не знаат за новините. Според измените во предлог законот кој денеска влезе во ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи