Мак-нова

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Страшо Пинџур 2
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7505 км
  • Локација: кон Берово до ТТК банка

  • Факс: 033 360066
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405084193_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мак-нова е семејна фирма за бебешка опрема со седиште во Виница. Основач и управител е г-дин Душан Митев.

Производи:
• Прибор за храна и пијалоци
• Цуцли и додатоци
• Играчки
• Нега и хигиена
• CUIPO
• Dentistar

Компанијата е основана 1998 година. Од почетокот на своето постоење Мак Нова се занимава со увоз и дистрибуција на познатиот германски бренд BABY-NOVA. Со текот на годините, Мак-нова прерасна во еден од водечките увозници и дистрибутери на бебешки производи како што се шишенца, цуцли и друга бебешка галантерија на територијата на Р. Македонија.

Во иднина, ќе ставиме акцент на уште подобра презентација на брендот BABY-NOVA и на некои други брендови и нивно афирмирање и дистрибуирање во регионот.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи