Мак базен


  • Адреса: Гоце Делчев 42
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7492 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00
    Саб - Нед од 07:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565096461_7.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мак Базен e компанија која произведува полиестер базени со најразлични димензии по ваша желба. Базени за во вашиот двор, базени за вашите деца, за вашата фамилија, базени за хотели и ресторани.

Квалитетот на полиестер базените во комбинација со италијанскиот дизајн е она што ги прави одлични во секој поглед. Тоа што можат да ви го понудат се 9-те најразлични модели на базени. Бојата на базените е светло сина, а по желба може да биде тиркизна и песок боја. Цената на овие базени варира во поглед на димензиите на базенот, видот и количината на опремата која е избрана.

Монтажата е брза и лесна, за разлика од бетонските базени. Поставувањето е на следниов начин: се копа соодветна дупка, се подготвува конкретна основа, се распоредува инсталацијата на опремата, сите потребни цевки, па потоа следува прицврстување со држачи и монтирање на веќе готовиот модел на посакуваниот базен.

Модели на базени:
• TORINO
Должина: 4,60м
Ширина: 2,60м
Длабочина: 1,15м

• ALFA
Должина: 6,40м
Ширина: 2,70м
Длабочина: 1,50м

• LISBONA
Должина: 6,60м
Ширина: 3,27 м
Длабочина: 1,25м

• ROMA
Должина: 7,50м
Ширина: 3,70м
Длабочина: 1,09-1,67м

• PARIGI
Должина: 8,70м
Ширина: 4,00м
Длабочина: 1,04-1,77м

• LONDRA
Должина: 6,50м
Ширина: 3,40м
Длабочина: 1,00-1,60м

• ROMEN
Должина: 9,30м
Ширина: 3,70м
Длабочина: 1,60м

• BRUXELLES
Должина: 10,00м
Ширина: 4,00м
Длабочина: 1,00-2,00м

Сите базени се со комплетна опрема (филтери и пумпи). Со секој купен базен, добивате 10 години гаранција на опремата од полиестер, 2 години на пумпи и филтри. Гаранцијата исклучува оштетувања предизвикани од погрешно одржување и оштетување од страна на трети лица. Овластен сервисер во Република Македонија е фирмата Мак Базен Дооел.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен - ALFA

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен - ROMA


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи