Мајка Тереза


 • Адреса: Скупи, с.Злокуќани б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Локација: Злокуќани


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Вера


  • Адреса: Никола Парапунов 25-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

  Основани сме со цел да им се пружи висококвалитетна услуга и олеснување на старите лица и нивното семејство. Контакт: 078/434-149

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДозволено за миленичињаWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизирано

  Хотел Идила Терзиева


  • Адреса: Призренска 50/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Хотел Идила Терзиева е нова приватна установа за социјална заштита на стари лица. Лоциран е на 8км од центарот на Скопје, во природно зелено опкружување и панорамски поглед кон градот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527854646_38.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Лабос


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 242-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Во мирен дел од урбаната средина, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноДостапно за хендикепирани лицаБазен

  Дом за стари лица Сонце


  • Адреса: Благоја Гојан 43
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Приватна установа за сместување, грижа и подобрување на квалитетот на живеење за лицата во трета доба.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи