Магнолија-М


  • Адреса: Тодор Александров (Салвадор Аљенде) б.б.
  • Место: Пробиштип
  • Оддалеченст: ≈10719 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Топилницата за никел од Кавадарци, ФЕНИ која сега го носи називот ЕУРОНИКЕЛ од утре ќе ги изгасне печките и ќе го прекине производството, дознава ...
сите 53 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи