Маг комерц

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Костурски Херои 57 лок.1 (29-ти Ноември)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 070 266459
  • Факс: 02 3211073
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397222937_14.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МАГ Комерц нуди широк асортиман на производи од областа на метални сталажи, колички за пазарење, влезно излезни системи, каси, и друга дополнителна опрема за супермаркети, дисконти, магацини, бутици, парфимерии, аптеки итн.

Во зависност од видот и обемот на задачата ние вршиме надзор и организација до конечната испорака на опремата за нашите клиенти. Ние доставуваме и инсталираме опрема низ целата земја и во странство, каде што нашите искусни тимови на високо квалификувани професионалци гарантираат брза и ефикасна монтажа на опремата во Вашата продавница.

Маг комерц е основана во 1994 година. Желбата да создаваме убави и функционални објекти ни помогна да ја добиваме довербата на се поголем број задоволни клиенти, а со тоа и ја развиваме нашата мрежа на производи и услуги. Проктирање на идејни решенија за секаков тип на продажни објекти и магацини, следење на модерните трендови ни овозможуваат да бидеме чекор пред конкуренцијата. Денес сме официјални застапници на повеќе светските брендови чија што доверба се темели на долгогодишна взаемна соработка и заеднички изведени успешни проекти.

Вашите желби се наш предизвик за модерни објекти.
Наша цел се успешни и задоволни клиенти!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

WIRE TECH

Цена со ДДВ:Побарај цена

Gibam Shops

Цена со ДДВ:Побарај цена

Gibam Shops

Цена со ДДВ:Побарај цена

Wanzl SB

Цена со ДДВ:Побарај цена

Wanzl SB

Цена со ДДВ:Побарај цена

Wanzl SB

Цена со ДДВ:Побарај цена

Wanzl SB

Цена со ДДВ:Побарај цена

Wanzl SB


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи