Маестро компани 1


  • Адреса: Киро Крстев 1
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: до Јаворот

  • Телефон 2: 070 727525
  • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 01:00
  • Пауза: Пон - Нед од 12:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 84 | | | веќе видена

Од Организацијата на потрошувачи на Македонија апелираат да се носат нови мерки по нови механизми за заштита на потрошувачите поради растот на цените.-Цените ...
сите 28 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи