Мадента


 • Адреса: Моша Пијаде 27
 • Место: Кавадарци
 • Локација: на влезот во Кавадарци, на главниот булевар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Има големо намалување на потрошувачката на кеси по воведувањето на забраната за користење на пластични кеси за носење стоки и дозволена употреба само на ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Покачување на минималната плата на 18 илјади денари и скалесто покачување на другите плати, во спротивно, ќе следуваат работнички штрајкови, се закани Сојузот ...
  сите 166 | | | веќе видена

  Популарен крипто-аналитичар и трејдер верува дека Bitcoin (BTC) е позициониран за уште еден пад на цената пред да се врати на големи печалби. Аналитичарот под ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Кривичната пријава е отфрлена и Основното јавно обвинителство нема да постапува понатаму за случајот за поранешната министерка за финансии Нина Ангеловска во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  На интернет многу често има огласи на кои се бараат касапи. Од месарниците и кланиците во земјава велат дека тешко наоѓаат касапи, иако оваа работа е добро ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи