М-Метал Проект


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Локација: Позади Царински терминал


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682493571_64.png?t=true&w=300&h=300


  Започнавме како семеен бизнис од 1986-тата година со наследена традиција уште од 1950-тата година.Од секогаш секое барање на клиентот е услужено. Доволно е клиентот да ни каже каква машина е потребна, што да произведува, а потоа нашиот тим проектира, произведува, инсталира и одржува.

  Услуги и производи

  • Пилани за преработка на дрво до полупроизвод и готов производ (греди, даки, дрвена граѓа)
  • Линии за производство на натрон вреќи (за лепаци, градежен материјал во прав) - 10 кг, 15 кг, 20 кг, 30 кг
  • Автоматски линии за ребровање на лим за кров
  • Комплетни линии за сепарации за песок
  • Линии за производство на пелети
  • Машини за доработка на пластични цевки

  Повеќе од 200 завршени проекти со над 30 години искуство во областа. Имаме експертиза за да го изработиме тоа што ќе го замислите во вашиот проект.

  Квалитетот на нашата работа е потврден со сертификат за квалитет според стандардот ISO 9001:2020.

  Контактирајте не на телефон 075 253 319 нашиот тим ви стои на располагање.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи