М Консалтинг


  • Адреса: Бул.3-та Македонска Бригада 37-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620217407_49.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

М Консалтинг е фирма со долгогодишно искуство во:

• Сметководство
Сметководствени услуги за старт ап бизниси, мали и средни компании од областа на производствените, трговските и услужните дејности.

• Материјално сметководство
Водење залиха на готови производи, репроматеријали, суровини, производство во тек, инвестиции во тек и други евиденции согласно претходно договореното.

• Финансиско сметководство
Книговодствена евиденција на деловните трансакции: набавки, продажби, амортизација, плати, капитал, обврски, финансиски вложувања, временски разграничувања, залихи и ДДВ.

• Документи
Подготовка на фактури и налози за плаќање, регистрација на ДДВ, статистички обрасци, извештаи до БНБ, подготовка на потребните документи при аплицирање за кредит.

• Консултантски услуги
Секое претпријатие кое работи на големо треба да внимава и да ги исполнува следните услови.

За повеќе информации јавете ни се на телефонскиот број 072 205 528 или посетет не во нашата канцеларија на бул. 3та македонска бригада 37-1/2 1000 Скопје
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи