Луна пром


  • Адреса: Благој Ѓорев 125
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7892 км

  • Телефон 2: 070 315449
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00
    Нед од 07:00 до 13:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Месарница Мечка


  • Адреса: ул.120 4/2, лок.6
  • Место: Тетово
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Месарница Мечка отсега е Вашиот прв избор за здрав и вкусен оброк. Ви нудиме најразличен асортиман на свежи месни и сувомеснати производи со проверен квалитет и извонреден вкус.

Мапа

Министерката задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска смета дека одлуките на странските компании да ги прошират своите производствени капацитети и да ...
сите 16 | | | веќе видена

Со денешната аукција Министерството за финансии ќе покрие стари долгови од претходно издадени државни хартии од вредност, кои доспеваат за исплата на 16ти и ...
сите 10 | | | веќе видена

УНИЦЕФ и Фондацијата Телеком за Македонија им даваат можност на децата и младите да се приклучат кон глобалниот младински предизвик „Generation Unlimited ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи