Лукс Керамика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ЈНА 30
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7861 км

  • Телефон 2: 072 246525
  • Факс: 031 415873
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Лукс Керамика е компанија која се занимава со:
• Продажба и монтажа на керамички плочки
• Опрема за бањи
• Санитари
повеќе

Постови

Photos from Lux Ceramica's post

cristal white 60x60carara 80x160

Photos from Lux Ceramica's post

Aura 60x60Aura 60x120

Photos from Lux Ceramica's post

Photos from Lux Ceramica's post

Alto white 30x60Alto platinium 30x60

Photos from Lux Ceramica's post

Photos from Lux Ceramica's post

Photos from Lux Ceramica's post

King wood ivory 60x120

Photos from Lux Ceramica's post

2141-30x45
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи