Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Локална самоуправа и општини во Струмица

Месна заедница


 • Адреса: Сандо Масев 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Општина Босилово


 • Адреса: с.Босилово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7975 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Општина Василево


 • Адреса: с.Василево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7967 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Општина Ново Село


 • Адреса: Мануш Турновски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Општина Струмица


 • Адреса: Сандо Масев 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи