Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Локална самоуправа и општини во Гевгелија

Општина Гевгелија


 • Адреса: Димитар Влахов 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински центар за услуги-Богородица


 • Адреса: с.Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10815 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински центар за услуги-Миравци


 • Адреса: с.Миравци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10794 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински центар за услуги-Негорци


 • Адреса: с.Негорци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10808 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински центар за услуги-Прдејци


 • Адреса: с.Прдејци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10806 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Расте задолженоста на компаниите во земјава, иако од Народна Банка сметаат дека засега задолжувањето е под прагот на ранливост. Меѓу негативните опасности на ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути „Пари“ анализира колку се зголемиле цените на основните прехранбени производи од почетокот на годината Цените на прехранбените ...
сите 116 | | | веќе видена

Во Северна Македонија шестотини илјади домаќинства се снабдуваат со субвенционирана струја, како и седумдесет илјади компании кои се на регулираниот пазар. Ако ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи