Логопедика - Јаковоска Весна

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 116-1/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км
  • Локација: пред ТЦ Олимпико, во здрадата кај Мега ауто делови
Дејности:

логопеди


  • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w=300&h=300


ЛОГОПЕДИКА е приватна логопедска ординација во која се отстрануваат неправилности во изговарање на гласови, пелтечење, неправилно читање и пишување - дислексија и дисграфија, се третира неразвиен или нарушен говор, се развива говор кај лица со оштетен слух.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи