ЛКА


 • Адреса: Населба без уличен систем, Љубодраг 1/1
 • Место: Куманово
Дејности:

супермаркети  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1668412438_78.png?t=true&w=300&h=300


  ЛКА е ланец на маркети во кој нудиме продукти со конкурентни цени и познати производи, кои сте навикнати да ги купувате, со најдобар квалитет за најдобри цени.

  Нашиот ланец се состои од 137 продажни места, што не прави најголем трговски ланец во Македонија со продажни места во Скопје, Струга, Куманово, Битола, Гостивар, Охрид, Кичево, Свети Николе, Кавадарци и Тетово. 10 трговски бренда Рептил, Миса, Елида, Ангромаркетинг, Монтенегро, Тамаро, Атва, Астра, Минекс и Оаза и со преку 1500 вработени.
  Нашите купувачи ни се секогаш приоритет,на кој им нудиме многу поволности, нививните омилените производи ги нудими по најпристапни цени и големи попусти на одредени продукти за време на викенд-акциите.

  Избирате од понудата на ексклузивни брендови достапни само во нашата мрежа:
  -Кондиторски производи Sunrice и Delicious,
  -Млечни производи на млекарницата Шара,
  -Зрнести производи на Nutriland,
  -Конзервирани производи Hans,
  -Препаратите за домаќинство и хигиена Bliss и Viki,
  -Сладоледите Ice Dream како и тоалетната хартија и бришачите за раце Perfetto.

  ЛКА - ЕДЕН ТРГОВСКИ ЛАНЕЦ - МНОГУ ПОВОЛНОСТИ ЗА КУПУВАЧИТЕ!
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи