Лио кафе

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.101 б.б., с.Лешок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Телефон 2: 072 309999
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Лио Кафе е основано во 2006 година се со цел поставување на нови стандарди во обезбедувањето на услуги на клиентите во вендинг бизнисот за топли напитоци. Токму затоа сме меѓу првите овластени оператори на Nestlè Professional. Денес нашата компанија има голем број на вработени, а нашата долгогодишна експретиза и квалитет во работењето ги потврдува и големиот број на задоволни клиенти.

Со инсталирани и сервисирани апарати ширум државата Лио Кафе претставува синоним за квалитет, ефикасност и вистински партнер во бизнисот. Бидејќи за нас кафето претставува задоволство, а не работна обврска.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи