Лингванет

Јавен превозWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Крсте Мисирков 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Адвокатска улица

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Фото и видео галерија

АГЕНЦИЈА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕВОДИ - ЛИНГВАНЕТ ДООЕЛ СКОПЈЕ

ЛИНГВАНЕТ ДООЕЛ обезбедува преводи од професионални преведувачи на сите јазици и во повеќе домени. За да добиете проценка за цената и времетраењето на преводот на вашите докуменети Ве молиме испратете ги на нашата е-маил адреса: lingvanet@yahoo.com, или доколку сакате да разговарате со нас јавете се на тел.070 849 113.

Од 2012, Лингванет ДООЕЛ обезбедува преводи за компании и поединци во нашата држава и надвор од неа. Нашите преведувачи се искусни професионалци, кои обезбедуваат високо квалитетни преводи. Обезбедуваме преводи за повеќе јазични комбинации и во повеќе области.

Во Лингванет ДООЕЛ добивате:
• Точни преводи од професионални и овластени судски преведувачи
• Превод во најкус временски рок
• Стручни преводи во повеќе области: право, медицина, фармација, фитофармација, информатика, наука, финансии, маркетинг итн.
• Прифатливи цени
• Превод на и од сите светски јазици
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи