Линеа

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Франклин Рузвелт 44 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км

  • Телефон 2: 076 454537
  • Факс: 02 3099374
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426598367_79.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Линеа e компанија која увидувајќи го недостатокот и потребата за квалитетни станови во градот, се сосредоточува на проектирање и изведба на станбени и деловни објекти коишто ќе ги задоволат и најспецифичните вкусови.

Услуги:
• Проектирање
• Ревизија
• Надзор
• Консултантски услуги
• Реновирање на постојни објекти
• Проектирање и изведба на ентериерни решенија

Линеа е формирана 1999 година во Скопје. Со текот на времето, спектарот на можности и дејности на фирмата, доста се проширирува. Фирмата ги поседува сите потребни лиценци за извршување на дејноста.

Денес, нашите згради се симбол за квалитет и долготрајност, а во исто време претставуваат топол дом за стотина задоволни клиенти и нивните семејства, традиција која што се стремиме да ја продолжиме и понатаму.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи