Лим Бус

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 43
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  • Телефон 2: 071 252929
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1466774638_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Лимбус е компанија од верувани, страстни патувачи кои можат да создадат луксузни патувања во повеќе дестинации во Германија. Лимбус не само што е обврзана за да ви направи добро патување, туку ние сме исто така обврзани да ви обезбедиме среќно и успешно патување од почетокот до крајот на патувањето.

Ние сме обврзани да ви обезбедиме патување со највисокиот квалитет, со помош на нашата енергија и ентузијазм, со многу години искуство. Нашата најголема сатисфакција доаѓа од нашиот голем број на задоволни корисници кои имаат искуство со патување со нас.

Ако сте заинтересирани, само треба да не контакирате преку електронска пошта или преку телефон и ќе ви кажеме кога е најдоброто време за вашето патување.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи