Лил Јавор


  • Адреса: Гоце Делчев, с.Негорци 67
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7975 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата утре се очекува да ја разгледува новата цена на струјата која ЕСМ треба да ја предложи на владина седница. Се прават последните пресметки – колкаво ќе ...
сите 163 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи