Лигнум Дизајн

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149, мез.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555499255_44.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Лигнум Дизајн е компанија која што се занимава со производство и трговија на производи од дрво и се официјални застапници и дистрибутери на регионалниот лидер во производство на производи од дрво Blue Crane doo - Р.Србија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи