Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Одморалишта
 • Ресторани
 • Кампови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Летувалишта во Ресен

Авто камп Крани-Капри


 • Адреса: с.Крани
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7897 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Европа 2002


 • Адреса: Туристичка, населба Отешево
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км

Дејности:

кампови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаки Вју


 • Адреса: нас.Отешево
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР одморалиште Крани


 • Адреса: с.Крани
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7897 км

Дејности:

одморалишта

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Претор


 • Адреса: Туристичка населба Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рива


 • Адреса: с.Стење
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7885 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 01:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Л


 • Адреса: Царев Двор б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7884 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рот


 • Адреса: с.Коњско
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7892 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Холидеј


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 243
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7881 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 43 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи