Леон


  • Адреса: Димитар Влахов 30
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: кај кривината пред автобуската

  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00
  • Пауза: Пон - Нед од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Цената на горивата за две недели се зголеми за над 10 денари по директно барање на СДСМ, реагираат од ВМРО-ДПМНЕ. „Денес нема да излезе во јавност ниту Коста ...
сите 85 | | | веќе видена

Околу 60 вработени во прилепски „Еурокомпозит“ велат дека се чувствуваат отфрлено и изневерено зашто не може да се пронајдат во ниту еден сет мерки што ги носи ...
сите 30 | | | веќе видена

Некој е победник, а некој губитник, но сега на сите им е јасно дека технолошките компании „најдобро поминаа“, бидејќи се фокусирани на онлајн свет, гејминг, ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи