Ленски мост


  • Адреса: Никола Тесла б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈9522 км
  • Локација: на сама раскрсница кај Ленски мост

  • Телефон 2: 071 611270
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Јуни бил поскап месец за живејачка во однос на претходниот месец, соопшти Државниот завод за статистика. Според податоците на Државниот завод за статистика, ...
сите 80 | | | веќе видена

Вицепремиерката за економски прашања Мила Царовска денеска изјави дека во следниот период кога ќе се создадат законски услови, ќе биде надминато прашањето со ...
сите 35 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи