Легал акаунт 2015

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 29-2/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: Т.Ц Буњаковец , прв кат.

  • Телефон 2: 070 317264
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489145674_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Легал акаунт 2015 ДООЕЛ е лиценцирано Сметководствено Биро. Со лиценциран Овластен Сметководител и лиценциран Сметководител, заведени сме во регистарот на Институтот на Сметководители и Овластени Сметководители.

Со повеќе од 30 години искуство во сметковотственото работење нашето Сметковотствено Биро нуди квалитетни и навремени услуги од областа на:
• Сметководство;
• Изработка на финансиски извештаи и анализи;
• Даночен консалтинг;
• Пријава/одјава на работници.
• Регистрација на трговски друштва

Вршиме регистрација од овластениот Регистрационен Агент на секаков вид трговски друштва ДОО, ДООЕЛ, ТП.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи