Леад-профили

Јавен превозWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 48
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Телефон 2: 02 2400906
  • Факс: 02 2400906
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394188861_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Леад-профили e компанија која ги нуди следните улсуги:
• Изработка и монтажа на профилирани лимови и лимарска галантерија
• Mашинска изработка и монтажа на рамен фалцуван лим
• Изработка на лачни кровови
• Набавка и монтажа на полиуретански панели од минерална волна
• Mонтажа на фасади до 22м.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи