Ласертаг


 • Адреса: Славка Недиќ 4/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Локација: Покрај кеј, кај кајакарското


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Поддршката во вид на субвенции за ублажување на ефектите од енергетската криза ќе продолжи и годинава. Во буџетот се предвидени средства за оваа намена, со кои ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Претседателката на Европската централна банка, Кристин Лагард изјави дека нема јасни показатели дека базичната инфлација го достигнала својот врв и додаде дека ...
  сите 39 | | | веќе видена

  За оние кои летово планираат да патуваат со автомобил до најблиските плажи во соседството, важна инфомрација за планирање на трошоците за патувањае се цените ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Потрагата по сезонска работна сила е повеќе од значајна во Црна Гора и Хрватска, а целиот Медитеран оваа година, како што се проценува, може да биде во ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи