Ланд сервис

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Мишко Михајловски 14-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Кисела Вода

  • Телефон 2: 02 2554151
  • Факс: 02 2554151
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550666990_93.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ЛАНД СЕРВИС - професионално чистење и одржување на хигиена.

Ланд сервис е компанија предводник во поставување на стандарди за услугите од областа на професионално чистење, одржување на хигиена и дезинфекција.

Услуги:
• Изготвување организациони планови за чистење со техничка и економска понуда, на барање на клиент
• Професионално тековно и генерално чистење и одржување на објекти (индустриски и угостителски, трговски центри, здравствени установи, банки, хотели, амбасади и резиденции, образовни и административни, згради, индивидуални станови).
• Чистење на недостапни стаклени површини, фасади и рекламни паноа.
• Перење на теписи и седечки гарнитури
• Чистење и заштита на тврди подови (мермер,гранит,керамика и др.) со нанесување на заштитна емулзија.
• Дезинфекција
• Одржување на зелени површини

ТЕХНИЧКО ОДРЖУВАЊЕ НА ОБЈЕКТИ (хаусмајсторски работи)

Ние се грижиме за целосна функционалност на објектите, безбедност и удобност во Вашето работно или приватно опкружување. Одделот за техничко одржување со нашите стручни екипи со специјализиран кадар од различни профили како и степен на образование (инжинери, техничари..) ги нуди следните услуги:

•Електричарски работи
•Водоинсталаторски работи
•Молеро-фарбарски работи
•Гипсарски
•Столарски
•Браварски

Ланд сервис е во постојан развој и континуирано ги следи промените на пазарот, согласно новоформираните потреби инвестира во примарните методи, со брзина и флексибилност и единствена цел задоволување на потребите и надминување на очекувањата на клиентите. Во согласност со потребите на Вашата инфраструктура, Ланд сервис ќе ја обезбеди целокупната опрема и современи машини од последната генерација на производство од водечкиoт американски бренд TENNANT. Алатот, материјалот и средствата за чистење се одбрани по ригорозен избор за вреднување во согласност со регулативите на Р.М и ЕУ, производствените дозволи и дозвола за пуштање во промет, како и ISO системите за управување со квалитет, заштита на животна средина и безбедност при работа, со кои Ланд - Сервис со апликативни намери излегува на пазарот и ги внесува во пракса. Ланд сервис за реализација на целиот процес на чистење има постојан профил на обучен кадар со повеќегодишно искуство за чистење на слични простории со посебни барања.

ЛАНД-СЕРВИС – СИНОНИМ ЗА БЕСПРЕКОРНА ХИГИЕНА.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи