Радиус (100км)

Ланд сервис

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Мишко Михајловски 14-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Кисела Вода

  • Телефон 2: 02 2554151
  • Факс: 02 2554151
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 10:00 до 14:00Фото и видео галерија

ЛАНД-СЕРВИС - професионално чистење и одржување на хигиена.
Ланд сервис е компанија предводник во поставување на стандарди за услугите од областа на професионално чистење, одржување на хигиена и дезинфекција.

Услуги:
- Изготвување организациони планови за чистење со техничка и економска понуда, на барање на клиент
- Професионално тековно и генерално чистење и одржување на објекти (индустриски и угостителски, трговски центри, здравствени установи, банки, хотели, амбасади и резиденции, образовни и административни, згради, индивидуални станови).
- Чистење на недостапни стаклени површини, фасади и рекламни паноа.
- Перење на теписи и седечки гарнитури
- Чистење и заштита на тврди подови (мермер,гранит,керамика и др.) со нанесување на заштитна емулзија.
- Дезинфекција
- Одржување на зелени површини

Ланд-Сервис ДООЕЛ е во постојан развој и континуирано ги следи промените на пазарот, согласно новоформираните потреби инвестира во примарните методи, со брзина и флексибилност и единствена цел задоволување на потребите и надминување на очекувањата на клиентите. Во согласност со потребите на Вашата инфраструктура, Ланд-Сервис ќе ја обезбеди целокупната опрема и современи машини од последната генерација на производство од водечкиoт американски бренд TENNANT. Алатот, материјалот и средствата за чистење се одбрани по ригорозен избор за вреднување во согласност со регулативите на Р.М и ЕУ, производствените дозволи и дозвола за пуштање во промет, како и ISO системите за управување со квалитет, заштита на животна средина и безбедност при работа, со кои Ланд - Сервис со апликативни намери излегува на пазарот и ги внесува во пракса. ДООЕЛ Ланд - Сервис за реализација на целиот процес на чистење има постојан профил на обучен кадар со повеќегодишно искуство за чистење на слични простории со посебни барања.

ЛАНД-СЕРВИС – СИНОНИМ ЗА БЕСПРЕКОРНА ХИГИЕНА.
повеќе

Постови

Photos from Land-Service's post

10 години Ланд-Сервис

Timeline Photos

Timeline Photos

Photos from Land-Service's post

Висинско чистење на стаклена површина - Мото Центар

Timeline Photos

ПРОФЕСИОНАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА СТАКЛЕНА ПОВРШИНА.

www.landservis.com.mk

http://www.landservis.com.mk/2015-11-08-14-03-32/2016-02-10-13-18-24

Land-Service's cover photo

Timeline Photos

Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи