Лаки Принтери


 • Адреса: Софре Марковски 191 а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Локација: спроти маркет Бормак


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  20%заштеда
  Цена со ДДВ:23.320 ден.18.656 ден.

  PRINTERI SO SLATKARSKA HARTIJA I BO ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:15.600 ден.14.040 ден.

  LASERSKI DIGITALEN KOLOR PRINTER KY ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.000 ден.3.600 ден.

  POS TERMALEN MINI PRINTER THERMAL 5 ...

  7%заштеда
  Цена со ДДВ:8.600 ден.7.998 ден.

  CANON G-PIXMA NOVA GENERACIJA INKJE ...

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:28.000 ден.26.600 ден.

  A3 PRINTER EPSON L1300 NOV SO FABRI ...

  Цена со ДДВ:18.600 ден.

  A3 Hp Officejet 7612 Print Copy Sca ...

  Цена со ДДВ:3.500 ден.

  TONERI KYOCERA TK5230 P5021 KOLOR L ...

  Цена со ДДВ:9.300 ден.

  EPSON POS TM-T20II RECEIPT THERMAL ...

  Цена со ДДВ:18.600 ден.

  Kolor Printanje na Medical Inkjet F ...

  Цена со ДДВ:12.400 ден.

  PRINTER ZA ETIKETI NALEPNICI TOVARN ...


  Видете ги нашите производи на

  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  Аполо


  • Адреса: Никола Парапунов 27 лам.3 стан 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 14:00

  Мојтонер.мк е специјализирана интернет продавница на фирмата Аполо ДООЕЛ Скопје за тонери, кертриџи, рибони, принтери и други потрошни материјали за сите типови на принтери.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300

  Окса солушнс


  • Адреса: Ферид Мурати 32-5/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  Oxa Solutions е една од најголемите компании за дистрибуција и услуги на големо со тонери и кертриџи, која работи на македонскиот пазар и на соседните пазари, вклучувајќи ги и Албанија и Косово.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608728830_09.png?t=true&w=300&h=300

  Рема Компјутери


  • Адреса: Коста Новаковиќ 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  Неоком


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

  Оформен уште во далечната 1990 година како акционерско друштво со целосно македонски капитал, Неоком е една од водечките бизнис ИТ компании.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Иако просечната плата во земјава порасна, не е голем бројот на оние што земаат поголема од таа плата, а многумина на своите конта добиваат пониски износи. ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи