Лаки бад


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Телефон 2: 075 465550
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 19:00Мапа

Од 70% испитани фарми во Македонија само 3% го задоволуваат потребниот квалитет на млекото од аспект на вкупен број на бактерии. Доколку до крајот на 2020 ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи