Ладрус

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Скупи 67
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км

  • Телефон 2: 071 218144
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576741510_05.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Соочени со дневната урбана рутина, сè повеќе се трудиме да ја дознаеме вистинската природа и „дивата“ страна на самите нас. За нас не е важно што правиме - да ги исполниме утрата во планините, да патуваме од Москва до Владивосток, да ги истражуваме вулканите во Камчатка, да гледаме на зајдисонцето на Бајкалското Езеро или само да му се восхитуваме на чудесното небо....Ништо не е невозможно за овој патник!

Официјален увозник и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ -возила од програмата LADA, за Република Македонија
...Ве очекуваме во нашиот салон...
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи