Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore teknike për dhëmbë
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Rentgen - inçizim
 • Radiografi dentare (radiografi panoramike)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore teknike për dhëmbë në Manastir

Dental Art-Stojkovski


 • Adresa: 15 Maji 4/1-66
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Janushevski Dimçe


 • Adresa: Ellpida Karamandi 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estadent


 • Adresa: Sollunska 222
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Finesi


 • Adresa: Lagja Karposh 14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lab Pro Dental - Vrcal


 • Adresa: Ivan Millutinoviq p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro dent


 • Adresa: Mosha Pijade 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maksident Vrskovski


 • Adresa: Karposh 14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neodent


 • Adresa: Prohor Pçinski 25/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Në ordinancën stomatologjike NeoDent vëmendje të veçant i kushtohet cilësis së shërbimeve, perfeksionimin e vazhdueshëm të ekipit profesional dhe teknik.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617715128_2.png?t=true&w=300&h=300

Orto-Teh


 • Adresa: Pande Nikollov p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio dentist lab


 • Adresa: Boris Sarafov 17
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vivodent


 • Adresa: 4 Nëntori 52
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Просечна брзина за фиксен интеренет т.е кабловски интернет не постои, туку ги земаме за споредба податоците од договорите што ги потпишуваат граѓаните. ...
сите 5 | | | веќе видена

ПЛАНОТ ЗА ЗАБРЗАН РАСТ СТИМУЛИРА ФИНАНСИРАЊЕ НА ЕКОНОМИЈАТА ОДРЖУВАЈЌИ ФИСКАЛНА СТАБИЛНОСТ СО ПОДДРШКА НА ДРЖАВНИОТ И ПРИВАТНИОТ КАПИТАЛ ЗАЕДНО Планот беше ...
сите 18 | | | веќе видена

Цените на бензините падна за еден денар, додека дизелот поскапе за исто толку. Ова е исходот од вчерашната понеделничка одлука на РКЕ за цените на горивата. ...
сите 39 | | | веќе видена

Здружението на оштетени физички и правни лица „ Правда за штедачи ” денеска соопшти дека остварило средба со Делегацијата на Европската унија во земјава на ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj