Ла Шишко


  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км
  • Локација: до судот


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615808000_57.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ние веруваме дека секој од нас може да има корист од донесувањето попаметни одлуки за тоа што има во нашата храна, како се однесуваме едни со други и како ја штитиме оваа прекрасна планета што ја споделуваме сите. Што значи ова за Ла Шишко?

Вистински состојки.

Ние веруваме во тука и сега. За нас, тоа значи свежо тесто, НИКОГАШ НЕ ЗАМРЗНАТО, направено по домашен рецепт од врвни раце на пица мајстор, секој ден едноставно од префинето брашно, филтрирана вода, екстра-девствено маслиново масло, сол и шеќер. Без хемикалии. Без додатоци. Состојките над тестото од месо до зеленчук и сосови се секогаш свежи и без конзерванси.

Нашиот ресторан ви нуди уникатно искуство на вкусови и амбиент, затоа ви препорачуваме да не посетите што е можно поскоро.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи