Кузе дизајн

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Методија Андонов Ченто 9 (Антон Попов)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: пред мостот, кај надвожњакот во Маџари

  • Телефон 2: 02 2531898
  • Факс: 02 2535232
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Кузедизајн е компанија за производство на влезни врати, собни врати и изработка на плочест мебел.

Компанијата постои од 1993 г. како Кузетрејд за производство на собни врати, за подоцна во 2006 да прерасне како компанија за производство на влезни врати (сигурносни врати), собни врати и плочест мебел (кујни, плакари, дечји соби, спални и др).

Производствениот погон е со површина од 500 m² кој се наоѓа во Општина Петровец и располага со најсовремени CNC машини и сите останати кои се потребни за ова производство. Со своите 15 вработени и 2 екипи кои постојано ги вршат сервисните и монтажните работи, мислиме дека во секое време можеме најбрзо да ги задоволиме сите потрби на купувачите. Со своите 3 дуќани кои се наоѓаат во Скопје и Куманово брзината на испораката е доведена до минимум.

Нашата предност е во тоа што изработуваме мебел и врати по потреба на купувачите (пред изработка се зема точна мерка).
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата

Цена со ДДВ:Побарај цена

Врата


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи