Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Училишта за странски јазици
 • Училишта за компјутери
 • Програмирање
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Курсеви за јазик во Куманово

Албион


 • Адреса: Народна револуција 48
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биг Бен


 • Адреса: Тане Георгиевски 52
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виртуал-М


 • Адреса: Иво Лола Рибар 13
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Е-Нет


 • Адреса: Тане Георгиевски 52
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инглиш фор лајф-English For Life


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 43
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лингва плус ком


 • Адреса: Народна револуција 70/1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Образовен центар Визија 2


 • Адреса: Среќко Пужалка 1-3/1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Образовен Центар Визија 1


 • Адреса: Драган Стопаревиќ 66
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Селект


 • Адреса: Бранко Богдански-Гуцман 13
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио мтк


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 56
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено ...
сите 28 | | | веќе видена

Емисиите од работата на Цементарница УСЈЕ постојано се под граничните вредности определени со Закон Од 2007 година, емисиите на Цементарница УСЈЕ се ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи