Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Stip
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Strugë
 • Probistip
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë
 • Orë private (gjuhe)
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Qendra edukimi
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Shkolla Për Matematikë
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Trajnime
 • Universitete Të Punëtorëve
 • Orë Private (Mësimi)
 • Shkolla Për Të Rritur
 • Programim
 • Shkolla Private
 • Shkolla Nate
 • Qendra Kulturore
 • Kurse Për Parukeri Dhe Kozmetikë
 • Ueb Dizajn
 • Shkolla Për Rrobaqepës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kurse gjuhe

Anglisht, frëngjisht - Elena Mangova


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 87-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, frëngjisht-Viktorija Malinova-Cvetkovska


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht-Aleksandra Jankova


 • Adresa: bul.Sërbia 31-a,Kula B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht-Ana Çoçkova


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht,frëngjisht- Ema Trenevska


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Alkmina Dimova-Stoimenova


 • Adresa: Mihaill Glinka 8-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9447 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Angellova Kitanovska Elena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Angellovski Vllado


 • Adresa: Risto Janev 33
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9573 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Atanasovska Kristina


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 77
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Branko Petkoviç


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 29/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Gerasimvska Ola


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Gordana Nikollovska


 • Adresa: Franc Preshern 177
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Irena Strejkikj


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 7 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Jasmina Çekallova


 • Adresa: Nikolla Rusinski 8-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Katerina


 • Adresa: bul.V.S.Bato 5-2/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Marija Grupceva


 • Adresa: Sllivovska 3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Martina Stanoevska


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 2/50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Nermina Kocan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од ЈП Водовод и канализација известуваат дека денеска поради водоводен приклучок Ф-200мм на ул.Тодор Александров 77, прекинато водоснабдување ќе имаат ...
сите 32 | | | веќе видена

Комерцијалните банки до кои е доставено барање за изразување интерес за заемот за премостување до еврообврзницата во износ од 400 милиони евра треба до денеска ...
сите 148 | | | веќе видена

Еуролинк осигурување ќе продолжи да овозможува одложено плаќање од 30 дена на физичките лица за сите нови или обновени полиси од сите класи на осигурување, за ...
сите 61 | | | веќе видена

Иселениците од земјава од организацијата Македонија2025 даваат свои предлози како домашните власти треба да се справат со економските последици предизвикани од ...
сите 164 | | | веќе видена

ТТК банка АД Скопје поддржувајќи ги препораките и мерките на Владата, за справување со актуелната сериозна опасност од ширењето на Ковид-19, денеска изврши ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj