Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Shkolla për kompjutera
 • Programim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kurse gjuhe në Kumanovë

Albion


 • Adresa: Revolucioni Popullor 48
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben


 • Adresa: Tane Georgievski 52
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

E-Net


 • Adresa: Tane Georgievski 52
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English For Life


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 43
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva plus kom


 • Adresa: Narodna revolucija 70/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prizma-Qendra per arsim joformal


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 3
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e Arsimit Vizija 1


 • Adresa: Dragan Stopareviq 66
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e Arsimit Vizija 2


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 1-3/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Selekt


 • Adresa: Branko Bogdanski-Gucman 13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Mtq


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 56
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Virtual-M


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Грантови за организаторите на настани на ист принцип како што добија грантови игротеките и ноќните клубови, не се возможни од повеќе причини, вели ...
сите 211 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 48 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Побарувачката за станови во големите градови, особено во главниот град и натаму се одржува на стабилно ниво, а тоа пак придонесува ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj