Кунг Фу Мастер Ѓоре


 • Адреса: Јабланица 50-б
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638881201_17.png?t=true&w=300&h=300


  Винг чун кунг фу тренинг системот ги содржи сите вештини потребни за совладување на Винг Чун Кунг Фу вештината. Мајстор Ѓоре го подели на неколку лекции, така што е лесно може да се научи. Целиот систем вклучува основни и напредни форми, вежби и дрвена кукла, улични борби и обука за оружје.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи