Крсте Мисирков


  • Адреса: Рузвелтова 5
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км

  • Факс: 047 232012
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи